Nordkap
Nylontouw 20 meter
20 METER / DIAMETER 4 MM
Art. No. 10041003
Belangrijke aanwijzingen
€ 4,99 1
Baseprijs:
1 m = € 0,251
Je hebt de volgende artikelen toegevoegd aan je winkelwagen:
Beschrijving
Nylontouw 20 meter 20 METER / DIAMETER 4 MM
Universeel nylontouw:
Universeel inzetbaar, bijv. als waslijn of extra scheerlijn voor tenten enz.
AANWIJZING: niet geschikt voor klimmen en bergbeklimmen!
Universeel inzetbaar, bijv. als waslijn of extra scheerlijn voor tenten enz.
- Lengte: 20 meter
- Diameter: 4 mm
- Kleur: oranje
AANWIJZING: niet geschikt voor klimmen en bergbeklimmen!
Fabrikant: Detlev Louis Motorrad-Vertriebsgesellschaft mbH | Rungedamm 35 | 21035 Hamburg | Germany | Tel. 00 49 (0) 40 – 734 193 60 | service@louis.de | www.louis.de
Waarschuwing: Gevaar voor verstikking en inwendig letsel! Kleine onderdelen kunnen worden ingeslikt. Buiten bereik van kinderen jonger dan 3 jaar bewaren.
Fabrikantinfo: Nordkap
Als het gaat om een betrouwbare camping- en trekkinguitrusting die toegesneden is op de eisen van motorrijders en motortoeristen, vindt u bij Nordkap altijd bijzonder interessante aanbiedingen. Producten van Nordkap moesten zichzelf bewijzen in diverse praktijktesten onder de meest uiteenlopende klimatologische omstandigheden. Op internationale biker-meetings, in de bossen van Scandinavië of in Noord-Afrika, de uitrustingen zijn duizenden keren beproefd en zijn bijzonder aantrekkelijk door voordelige pakafmetingen, robuuste kwaliteit en een eersteklas prijs-kwaliteitverhouding.
Documenten
Beoordelingen
Schrijf een review voor Nylontouw 20 meter
Gebruiksvoorwaarden
We bieden je de mogelijkheid om producten die je bij Louis hebt gekocht te beoordelen en je ervaringen met hen publiekelijk te delen.
Om ervoor te zorgen dat alle lezers veel hebben aan je feitelijke en waarheidsgetrouwe ervaringsverslag, moet je de volgende regels in acht nemen.
Om ervoor te zorgen dat alle lezers veel hebben aan je feitelijke en waarheidsgetrouwe ervaringsverslag, moet je de volgende regels in acht nemen.
- Beoordeel alleen producten die je zelf hebt gebruikt voor het beoogde doel.
- Motiveer je positieve en negatieve kritiek. Alleen dan is dit nuttig voor andere klanten ervan en kunnen we het product verbeteren als dat nodig is.
- Kopieer geen inhoud die al elders is gepubliceerd. Hier telt jouw persoonlijke ervaring.
- Gegevensbescherming: Schrijf geen adressen, telefoonnummers, URL's of zelfs namen van derden (zowel mensen als bedrijven) in je recensie.
- Vergelijk in je productbeoordeling niet met productassortimenten van derden. Ongeacht of je ze positief of negatief beoordeelt, jij of wij als exploitanten van deze online winkel zouden de mededingingswetgeving overtreden.
Fairplay: Volg deze regels zodat we je beoordeling niet hoeven in te korten of te verwijderen.
Bedankt!
Uw productbeoordeling is opgeslagen. Deze wordt over een paar minuten weergegeven
Uw eerdere invoer zal verloren gaan!
Weet u zeker dat u uw invoer wilt annuleren?
Alle varianten
Nog vragen?
Vanaf 70€ zonder verzendkosten
Teruggaverecht gedurende 2 jaar
Snelle levering
Retourzending gratis